Preview Mode Links will not work in preview mode

In Women We Believe

Jan 30, 2021

Julia Silajdzic pracuje jako personální fashion stylistka a také přednáší na Škole stylu. Já si s ní dnes popovídám o tom, jak zodpovědně nakupovat, kde ona sama bere inspiraci, anebo jaké jsou její nejoblíbenější high fashion značky.


Dec 21, 2020

Kateřina Hašková je stand-up komička a moderátorka. Já si s Kateřinou dnes popovídám třeba o tom, jak se dostala ke stand-upu, jak píše svá vystoupení a kde na ně bere inspiraci.


Nov 23, 2020

Adéla Horáková pracuje jako právnička v iniciativě Jsme Fér, která usiluje o to, aby v České republice bylo povoleno manželství i pro gay a lesbické páry. Tento rozhovor je zaměřen, nejen na současnou LGBT situaci v Česku, ale i na to jak vy sami, můžete pomoci legalizaci stejnopohlavních...


Nov 6, 2020

Kateřina Rydlová vystavovala na letošním Designbloku svůj projekt Moody, což je funkční body proti menstruačním bolestem. Já si dnes s Kateřinou popovídám ne jen o tom, jak bodýčko Moody funguje, ale i za jak dlouho bude přibližně na trhu a na jakých dalších projektech momentálně pracuje.


Aug 30, 2020

Šarlota Frantinová je česká zpěvačka a především rappera. Jako úplně poprvé se na české scéně objevila v roce 2012 v písničce Do Rána. Já si se Sharlotou dnes popovídám o tom, jak píše svoje texty, co by vzkázala svému mladšímu já a jak to momentálně má s koncerty a tour ke svému novému...